Yurt dışından teklifler var @ Mackolik.com

Geçtiğimiz sezon bir dönem hakemlikten ayrı kalan Cüneyt Çakır, kendisine yurt dışından teklifler olduğunu açıkladı. FIFA kokartlı hakem Cüneyt Çakır, açıklamlarda bulundu. Geçtiğimiz sezon bir süre hakemlikten ayrı kalan Çakır, bu sezon Türkiye’de hakemlik yapıp yapmayacağı ile ilgili konuştu. Deneyimli hakem kendisine teklifler olduğunu belirterek, “Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) ile bir yıllık..

Yurt dışından teklifler var @ Mackolik.com
Yazar : Tarih : Okunma : 0 views Yorum YapGeçtiğimiz sezon bir dönem hakemlikten ayrı kalan Cüneyt Çakır, kendisine yurt dışından teklifler olduğunu açıkladı.

FIFA kokartlı hakem Cüneyt Çakır, açıklamlarda bulundu.

Geçtiğimiz sezon bir süre hakemlikten ayrı kalan Çakır, bu sezon Türkiye’de hakemlik yapıp yapmayacağı ile ilgili konuştu.

Deneyimli hakem kendisine teklifler olduğunu belirterek, “Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) ile bir yıllık daha sözleşmem bulunuyor ancak, yurt dışından hem hakemlik, hem yöneticilik, hem de eğitmenlik teklifleri var. Tabii ki ailemle de konuşacağım. Bir karar aşamasına da geldik aslında. Yakın zamanda bunu da kamuoyuyla paylaşacağım” dedi.Source link

Haberi paylaş
edithaber (zarahaber58@gmail.com) Websitesi