Yalı Çapkını’nın güzeli Afra Saraçoğlu’nun paylaşımı sosyal medyayı salladı!

Abone Ol 

Güzelliği ve oyunculuğuyla magazin gündeminden düşmeyen Yalı Çapkını dizisinin oyuncusu Afra Saraçoğlu’nun çekildiği kareler dizisinin resmi Instagram hesabından paylaşıldı. O fotoğraf sosyal medyayı salladı.

Yalı Çapkını’nın güzeli Afra Saraçoğlu’nun paylaşımı sosyal medyayı salladı!
Yazar : Tarih : Okunma : 43 views Yorum Yap

Yalı Çapkını dizisiyle büyük beğeni toplayan Afra Saraçoğlu, güzelliği ile büyük ilgi topluyor. Oyunculuğu sayesinde büyük bir kitleye ulaşan Saraçoğlu’nun çekildiği fotoğraf karesi Yalı Çapkını dizisinin resmi Instagram hesabı üzerinden paylaşıldı. Kısa sürede büyük bir kitleye ulaşan fotoğraf dikkat çekti.

Afra Saraçoğlu
Afra Saraçoğlu

YALI ÇAPKINI’NIN GÜZELİ PAYLAŞILDI

Son zamanlarda oynadığı karakterle büyük ilgi toplayan Afra Saraçoğlu, dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Yalı Çapkını dizisinin resmi Instagram hesabı üzerinden paylaşılan fotoğraf büyük ilgi gördü. Sosyal medya kullanıcıları,  “Afra Saraçoğlu güzelliği diye bir gerçek var”“Masum, asi, hırçın ve ele avuca sığmayan bir güzellik… Allah nazarlardan korusun” gibi yorumlarda bulundu.

İşte sosyal medyayı sallayan o fotoğraf;

Afra Saraçoğlu
Afra Saraçoğlu

Kaynak Yasemin.com

Haber Linki – https://www.yasemin.com/magazin/haber/2996638-yali-capkininin-guzeli-afra-saracoglunun-paylasimi-sosyal-medyayi-salladi

edithaber (zarahaber58@gmail.com) Websitesi