WoW Dragonflight’in Yeni Güncellemesiyle Dragon Isles’ın Altında Yatan Sırlar Keşfedilecek

Abone Ol 

Azeroth’un şampiyonları Dragon Isles’da maceralara atıldı, ejderha kavimlerine yardım etti ve güçlü proto-ejderha Raszageth’i yendi.

WoW Dragonflight’in Yeni Güncellemesiyle Dragon Isles’ın Altında Yatan Sırlar Keşfedilecek
Yazar : Tarih : Okunma : 4 views Yorum Yap

Azeroth’un şampiyonları Dragon Isles’da maceralara atıldı, ejderha kavimlerine yardım etti ve güçlü proto-ejderha Raszageth’i yendi. Şimdi 21 Mart’ta yayınlanacak Return to Forbidden Reach (10.0.7) ve WoW’un sıradaki büyük içerik güncellemesi Embers of Neltharion’ın (10.1) duyurusu ile Dragon Isles’ın altında yatan sırları keşfetme vakti. Return to Forbidden Reach (10.0.7)Bölgesel bakımın tamamlanmasıyla birlikte 22 Mart 2023’te çıkacak. İçerdiği bazı büyük yenilikler:Embers of Neltharion (10.1)9 Mart’tan itibaren Açık Test Sunucusu’nda (PTR) erişilebilir olacak. Return to the Forbidden Reach’te (10.0.7) oyuncuların da öğreneceği üzere Deathwing olarak nam salmış eski Toprağın Bekçisi Neltharion, Dragon Isles’ın derinliklerinde gizli bir laboratuvar bulunduruyordu. Hem yeni serbest kalmış Incarnate’lar hem de Scalecommander Sarkareth liderliğindeki asi bir Dracthyr grubu laboratuvara erişmek ve Neltharion’ın uzun süredir saklı olan sırlarının kontrolünü ele geçirmek için savaşırken tehdit oluşturmaktadır.

    1. İçerdiği bazı büyük yenilikler:

Ve daha niceleri yolda! Embers of Neltharion’ın PTR’daki test döngüsüne dair daha fazla bilgi için World of Warcraft web sitesindeki forumlarda In Development kısmına göz atabilirsiniz.  Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

edithaber (zarahaber58@gmail.com) Websitesi