Weghorst’ta tek pürüz opsiyon @ Mackolik.com

Beşiktaş, Hollandalı golcünün satın alma opsiyonu konusunda pazarlık halinde olduğu Burnley ile henüz anlaşma sağlayamadı. Milliyet’in haberine göre santrfor arayışında tamamen Wout Weghorst ismine odaklanan ve bu transferi bitirme noktasına getiren Beşiktaş, Burnley kulübüyle satın alma opsiyonu üzerinde henüz görüş birliğine varamadı.  Siyah-Beyazlılar bu nedenle her konuda anlaşma sağlanan Hollandalı oyuncuyu rötarlı olarak İstanbul’a getirecek.  Pazarlıkların..

Weghorst’ta tek pürüz opsiyon @ Mackolik.com
Yazar : Tarih : Okunma : 0 views Yorum YapBeşiktaş, Hollandalı golcünün satın alma opsiyonu konusunda pazarlık halinde olduğu Burnley ile henüz anlaşma sağlayamadı.

Milliyet’in haberine göre santrfor arayışında tamamen Wout Weghorst ismine odaklanan ve bu transferi bitirme noktasına getiren Beşiktaş, Burnley kulübüyle satın alma opsiyonu üzerinde henüz görüş birliğine varamadı. 

Siyah-Beyazlılar bu nedenle her konuda anlaşma sağlanan Hollandalı oyuncuyu rötarlı olarak İstanbul’a getirecek.  Pazarlıkların kısa süre içinde olumlu sonuçlanması bekleniyor.

Muleka’da ısrar edilmeyecek

Muleka transferinde Burnley’in Standard Liege’e sunduğu teklife yanaşması zor olan siyah-beyazlı kulüp, tüm enerjisiyle Weghorst’a yoğunlaştı.

Cenk Tosun’la da sözleşme imzalamak üzere olan Beşiktaş, teknik direktör Valerien Ismael’in mutlaka kadrosunda görmek istediği Weghorst’u en kısa sürede İstanbul’a getirmeye çalışıyor.

Bu arada siyah-beyazlıların bazı genç golcülerle de yakından ilgilendiği ve Weghorst’tan sonra hücum bölgesine bir takviye daha yapabileceği ileri sürüldüSource link

Haberi paylaş
edithaber (zarahaber58@gmail.com) Websitesi