Trezeguet’de işlem tamam @ Mackolik.com

Abdullah Avcı’nın 1 numaralı kanat hedefi olan Trezeguet için yapılan görüşmelerde prensip anlaşmasına varıldı. Fanatik’in haberine göre Trabzonspor kanat transferini bitirdi. Trezeguet ile günlerdir temas halinde olan Bordo-Mavililer, 27 yaşındaki yıldızı ikna etti. Kıran kırana pazarlıklarda 1.5 milyon euro’su garanti olmak üzere bonuslarla 2.2 milyon euro yıllık ücrete çıkan Fırtına, oyuncu cephesinden olumlu yanıt aldı…

Yazar : Tarih : Okunma : 0 views Yorum YapAbdullah Avcı’nın 1 numaralı kanat hedefi olan Trezeguet için yapılan görüşmelerde prensip anlaşmasına varıldı.

Fanatik’in haberine göre Trabzonspor kanat transferini bitirdi. Trezeguet ile günlerdir temas halinde olan Bordo-Mavililer, 27 yaşındaki yıldızı ikna etti.

Kıran kırana pazarlıklarda 1.5 milyon euro’su garanti olmak üzere bonuslarla 2.2 milyon euro yıllık ücrete çıkan Fırtına, oyuncu cephesinden olumlu yanıt aldı.

Bunun üzerine Aston Villa ile bonservis pazarlıkları hızlandı ve prensip anlaşmasına varıldı. 

İngiliz basını yaklaşık 5 milyon euro’luk bir bedelle tarafların anlaşacağını yazsa da kulübe yakın kaynaklar rakamın daha düşük olduğunu belirtiyor. 

Şimdi sıra stoperde

Karadeniz ekibi, kısa zaman içinde KAP açıklaması yapacak ve yıldız futbolcu takımın yeni sezon hazırlıklarına katılacak.

Nwakaeme sonrası teknik direktör Abdullah Avcı’nın 1 numaralı hedefi olan Trezeguet kadroya katılırken, şimdi gözler stopere yapılacak transfere çevrildi.Source link

Haberi paylaş
edithaber (zarahaber58@gmail.com) Websitesi