Survivor Nisa’dan Adem Kılıççı’ya Olay Sözler: Çok iğrenç…

Survivor’da dün akşam nefes kesen bir yarı final mücadelesi yaşandı. Survivor’da İstanbul öncesi son kez karşı karşıya gelen yarışmacılar, yarı final koltuğunu garantilemek için mücadele etti. SMS’e çıkacak ilk isim 1. yarı final oyunu sonrasında Ayşe olurken, 2. yarı final oyununda ise şoke eden anlar yaşandı. Adem ve Nisa arasında oyun sonu yaşanan tartışma adeta..

Yazar : Tarih : Okunma : 0 views Yorum Yap


Survivor’da dün akşam nefes kesen bir yarı final mücadelesi yaşandı. Survivor’da İstanbul öncesi son kez karşı karşıya gelen yarışmacılar, yarı final koltuğunu garantilemek için mücadele etti. SMS’e çıkacak ilk isim 1. yarı final oyunu sonrasında Ayşe olurken, 2. yarı final oyununda ise şoke eden anlar yaşandı. Adem ve Nisa arasında oyun sonu yaşanan tartışma adeta damga vurdu.

OYUN SONU YERE YIĞILDI

Survivor 2022 All Star’da dün akşam oynanan 2. yarı final mücadelesinde yarı final koltuğunu garantileyen ilk isim Batuhan Karacakaya oldu. Daha sonrasında yarı final koltuğunu kapmak için mücadele eden Nisa ve Adem arasında şok bir tartışma yaşandı.Source link

Haberi paylaş
edithaber (zarahaber58@gmail.com) Websitesi