Süper Lig’de oynamayı düşünmüyorum @ Mackolik.com

Galatasaray’dan ayrılan Arda, Katar veya ABD’de oynayabileceğini belirtti. Galatasaray’la sözleşmesi sona eren ve takımdan ayrılan Arda Turan, sarı-kırmızılı kulüple ve geleceğiyle ilgili açıklamalarda bulundu. TV 100’ün konuğu olan deneyimli yıldız, Süper Lig’de forma giymeyeceğini ancak ABD ve Katar’dan gelecek tekliflere açık olduğunu belirtti. İşte Arda’nın açıklamalarından satır başları; “Galatasaray’da oynayamayacağıma göre,..

Yazar : Tarih : Okunma : 0 views Yorum YapGalatasaray’dan ayrılan Arda, Katar veya ABD’de oynayabileceğini belirtti.

Galatasaray’la sözleşmesi sona eren ve takımdan ayrılan Arda Turan, sarı-kırmızılı kulüple ve geleceğiyle ilgili açıklamalarda bulundu.

TV 100’ün konuğu olan deneyimli yıldız, Süper Lig’de forma giymeyeceğini ancak ABD ve Katar’dan gelecek tekliflere açık olduğunu belirtti. İşte Arda’nın açıklamalarından satır başları;

“Galatasaray’da oynayamayacağıma göre, futbol kariyerimi Katar’da, ABD’de, eşimin ve ailemin rahat edeceği bir yerde olur, rahat edemeyeceği bir yerde oynamayı düşünmüyorum. Süper Lig’de herhangi bir takımda oynamayı düşünmüyorum.”

“Ben, Galatasaray’ı hep seveceğim. Taraftar benim canım. Genel kurul beni sevmiyor, niye bilmiyorum, herhalde onlar da 13 milyon kazandırdı. Son 2 maçı Aslantepe’de bile izlemedim, futbolu bırakıyordum ben. Jübile falan istemiyorum. Nezaket istemiyorum, Galatasaray başarılı olsun.”

“Tarihin en iyi teknik direktörü olmak istiyorum. Bunu Fatih hocanın ağzından duyduğum için söylüyorum, “Beni geçebilirsin” dedi. Onun için de deneyeceğim. “Beni bir tek sen geçebilirsin” dedi. Ekibimi topluyorum.”

“Bir çocuğun, hepimizi birleştirmesi ne kadar güzel bir şey. Galatasaray olarak biz çok almak istemiştik Arda’yı, Fenerbahçe aldı. Büyük bir star olacak. Çok değerli bir kardeşimiz, ona çok fazla yük yüklemeyelim.”Source link

Haberi paylaş
edithaber (zarahaber58@gmail.com) Websitesi