Raheem Sterling, Chelsea’ye çok yakın @ Mackolik.com

Chelsea, Manchester City’den Raheem Sterling’i kadrosuna katmak için girişimlerini hızlandırdı. İtalyan gazeteci Fabrizio Romano’nun paylaştığı habere göre Chelsea, Manchester City forması giyen Raheem Sterling’i kadrosuna katmak için girişimlerini hızlandırdı. Sterling için ilk etapta 40 milyon pound öneren Mavilerin yeni sahibi Todd Boehly, Tomas Tuchel’in kadroda görmek istediği oyuncuya ve kulübüne yeni bir teklif..

Yazar : Tarih : Okunma : 0 views Yorum YapChelsea, Manchester City’den Raheem Sterling’i kadrosuna katmak için girişimlerini hızlandırdı.

İtalyan gazeteci Fabrizio Romano’nun paylaştığı habere göre Chelsea, Manchester City forması giyen Raheem Sterling’i kadrosuna katmak için girişimlerini hızlandırdı.

Sterling için ilk etapta 40 milyon pound öneren Mavilerin yeni sahibi Todd Boehly, Tomas Tuchel’in kadroda görmek istediği oyuncuya ve kulübüne yeni bir teklif sunacak.

Özellikle Haaland ve Julian Alvarez transferlerinin ardından rotasyonda geriye düşmesi beklenen Sterling’in yeni bir maceraya başlaması muhtemel gözüküyor.
Source link

Haberi paylaş
edithaber (zarahaber58@gmail.com) Websitesi