Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde peş peşe acı haberler! 2 güvenlik korucusu şehit oldu

Irak’ın kuzeyinden acı haber geldi. Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde arazide kayarak düşmesi sonucu bir uzman çavuş şehit oldu. Hakkari Valiliği’nin resmi Twitter hesabından yapılan paylaşımda, “Irak’ın kuzeyinde yürütülen Pençe-Kilit Operasyonu’nda arazide kayarak düşmesi sonucu şehit olan Piyade Uzman Çavuş Serkan Taşcı’ya Allah’tan rahmet, ailesi ve yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz. Milletimizin başı sağ olsun” denildi. 2 ŞEHİT DAHA VAR…..

Yazar : Tarih : Okunma : 1 views Yorum Yap


Irak’ın kuzeyinden acı haber geldi. Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde arazide kayarak düşmesi sonucu bir uzman çavuş şehit oldu.

Hakkari Valiliği’nin resmi Twitter hesabından yapılan paylaşımda, “Irak’ın kuzeyinde yürütülen Pençe-Kilit Operasyonu’nda arazide kayarak düşmesi sonucu şehit olan Piyade Uzman Çavuş Serkan Taşcı’ya Allah’tan rahmet, ailesi ve yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz. Milletimizin başı sağ olsun” denildi.

2 ŞEHİT DAHA VAR…

Valilikten yapılan sabahki açıklamada, Irak’ın kuzeyinde yürütülen Pençe-Kilit operasyonu bölgesinde bölücü terör örgütünün saldırısı sonucu güvenlik korucuları Kemal Alim ve Hüseyin Sarı’nın şehit olduğu belirtildi.

Açıklamada, “Şehit olan güvenlik korucuları Alim ve Sarı’ya Allah’tan rahmet, ailelerine başsağlığı ve sabır diliyoruz.” ifadesine yer verildi.Source link

Haberi paylaş
edithaber (zarahaber58@gmail.com) Websitesi