Netflix Dizisi Stranger Things İçin 4. Sezon İkinci Kısım Çıktı!

Stranger Things 4. sezon 2. kısım araştırılan konular arasında yer alıyor. Stranger Things 4. sezonun ilk yedi bölümü 27 Mayıs’ta yayınlanmıştı. Yeni sezonda baş aşağı dünyadan bir yaratık yine Hawkins kasabasında cinayetler işliyor. Eleven güçlerini geri kazanmak için uğraşıyor. Peki, Stranger Things 4. sezon 2. kısım nereden izlenir?Stranger Things 4. sezon 2. kısmın ne zaman yayınlanacağı..

Yazar : Tarih : Okunma : 0 views Yorum Yap


Stranger Things 4. sezon 2. kısım araştırılan konular arasında yer alıyor. Stranger Things 4. sezonun ilk yedi bölümü 27 Mayıs’ta yayınlanmıştı. Yeni sezonda baş aşağı dünyadan bir yaratık yine Hawkins kasabasında cinayetler işliyor. Eleven güçlerini geri kazanmak için uğraşıyor. Peki, Stranger Things 4. sezon 2. kısım nereden izlenir?
Stranger Things 4. sezon 2. kısmın ne zaman yayınlanacağı merak ediliyordu. Netflix’in sevilen dizisi Stranger Things’in 4. sezonunun 1. kısmı mayıs ayında izleyici karşısına çıkmıştı. Stranger Things 4. Sezon 2. kısım ise bugün yayınlandı. 2.kısımda iki bölüm yer alıyor.

STRANGER THİNGS 4. SEZON 2. KISIM YAYINLANDI

Netflix hesabınız ile sisteme giriş yaparak dizinin yayınlanan sekizinci ve dokuzuncu bölümlerine ulaşabilirsiniz.


Source link

Haberi paylaş
edithaber (zarahaber58@gmail.com) Websitesi