MİT’in etkisiz hale getirdiği PKK/YPG’liler ABD’yi üzdü: Taziye mesajı yayımladılar!

ABD, Terör örgütü PKK’nın Suriye’deki kolu YPG’ye desteğini sürdürüyor. ABD Merkez Komutanlığı, Milli İstihbarat Teşkilatı’nın Suriye’de düzenlediği SİHA operasyonu ile etkisiz hale getirilen PKK/YPG’li teröristler için taziye mesajı yayınlayarak, “kritik savaşçılardı” ifadesini kullandı. BD, Suriye’nin kuzeyinde terör örgütü PKK/YPG’ya desteğini sürdürüyor. ‘Kritik savaşçılardı’ ifadesini kullandılar ABD Merkez Komutanlığı (CENTCOM), Milli İstihbarat Teşkilatı’nın Suriye’de düzenlediği SİHA..

Yazar : Tarih : Okunma : 2 views Yorum Yap

ABD, Terör örgütü PKK’nın Suriye’deki kolu YPG’ye desteğini sürdürüyor. ABD Merkez Komutanlığı, Milli İstihbarat Teşkilatı’nın Suriye’de düzenlediği SİHA operasyonu ile etkisiz hale getirilen PKK/YPG’li teröristler için taziye mesajı yayınlayarak, “kritik savaşçılardı” ifadesini kullandı.

BD, Suriye’nin kuzeyinde terör örgütü PKK/YPG’ya desteğini sürdürüyor.

‘Kritik savaşçılardı’ ifadesini kullandılar

ABD Merkez Komutanlığı (CENTCOM), Milli İstihbarat Teşkilatı’nın Suriye’de düzenlediği SİHA operasyonu ile etkisiz hale getirilen PKK/YPG’li teröristler için taziye mesajı yayınladı.

Mesajda öldürülen teröristler için “kritik savaşçılardı” ifadesini kullandı.

Abdullah Ağar ABD’nin yayımladığı taziye mesajı için sosyal medya hesabından tepki gösterdi

MİT’TEN HERGÜN YENİ BİR DARBE

MİT, terör örgütü PKK-YPG’nin sözde Aynularab sorumlusu “Kendal Ermeni” kod adlı Şahin Tekintanğaç’ı düzenlediği özel operasyonla etkisiz hale getirdi. Barış Pınarı bölgesinde de 5 PKK/YPG’li terörist, etkisiz hâle getirildi.

Kaynak Haber7

Haberi paylaş
edithaber (zarahaber58@gmail.com) Websitesi