“Milletvekillerini şova davet ediyorum”

Cumhurbaşkanı maaşına ek bütçeden zam getirilmesinin talep edilmesine Cumhurbaşkanı Erdoğan, Pazartesi günü yaptığı açıklamada “Zammı kabul etmiyorum” dedi. Erdoğan’ın açıklamasından sonra, İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır, “Cumhurbaşkanı’nın kendine yaptığı zamla birlikte milletvekillerine de yapılacak zammı ben kabul etmiyorum” dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamasını “Şov” olarak değerlendiren vekiller için de Dikbayır, “Milletimiz..

Yazar : Tarih : Okunma : 0 views Yorum Yap


Cumhurbaşkanı maaşına ek bütçeden zam getirilmesinin talep edilmesine Cumhurbaşkanı Erdoğan, Pazartesi günü yaptığı açıklamada “Zammı kabul etmiyorum” dedi.

Erdoğan’ın açıklamasından sonra, İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır, “Cumhurbaşkanı’nın kendine yaptığı zamla birlikte milletvekillerine de yapılacak zammı ben kabul etmiyorum” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamasını “Şov” olarak değerlendiren vekiller için de Dikbayır, “Milletimiz bu durumdayken, zammı kabul etmemeye “şov” diyorlarsa, bütün milletvekillerini şova davet ediyorum” ifadelerini kullandı.Source link

Haberi paylaş
edithaber (zarahaber58@gmail.com) Websitesi