Jorge Jesus, Ronaldo’yu yaratan hocayı Arda için getiriyor

Fenerbahçe’de Jorge Jesus, Arda Güler için elinden geleni yapıyor… Cristiano Ronaldo’nun fiziğini bizzat geliştiren hocayı Arda için Türkiye’ye getiriyor… Aynı zamanda Jesus ve yardımcıları genç oyuncuya Portekizce konusunda yardımcı oluyor… Jesus’un genç oyuncuyu, “Futbol sadece yetenek değil. Başka şeyler de var, eklemen gerek. Sana yapman gerekenleri öğreteceğim” sözleriyle oyuncuyu motive ediyor… Fenerbahçe teknik direktörü Jorge..

Yazar : Tarih : Okunma : 19 views Yorum Yap

Fenerbahçe’de Jorge Jesus, Arda Güler için elinden geleni yapıyor… Cristiano Ronaldo’nun fiziğini bizzat geliştiren hocayı Arda için Türkiye’ye getiriyor… Aynı zamanda Jesus ve yardımcıları genç oyuncuya Portekizce konusunda yardımcı oluyor… Jesus’un genç oyuncuyu, “Futbol sadece yetenek değil. Başka şeyler de var, eklemen gerek. Sana yapman gerekenleri öğreteceğim” sözleriyle oyuncuyu motive ediyor…

Arda Güler

Fenerbahçe teknik direktörü Jorge Jesus, Arda Güler’in üzerine titriyor… Genç oyuncuyu himayesi altına alan Portekizli teknik adam önceliği fizik gelişime verdi.

JESUS, RONALDO’NUN HOCASINI ARDA İÇİN GETİRİYOR

Arda Güler için kendi yaş grubuna uygun vücut geliştirme aletleri sipariş etti. Kendisiyle  beraber fiziğinin gelişmesi için yapması gereken idmanları hazırlayan bir de uzman getirtti. Cristiano Ronaldo’nun Sporting’ten M.United’a gittiği dönemde fiziğinin gelişmesi için yardımcı olan isimlerden birisi olan Portekizli uzman Arda’yı da Cristiano Ronaldo gibi bir makine haline getirmeye çalışacak.

Jorge Jesus

JESUS GENÇ OYUNCUYA PORTEKİZCE ÖĞRETİYOR

Arda Güler’in fiziğinin gelişmesi için ayrıca yine kendi yaş grubuna uygun bir diyetisyen bulundu. Arda Güler hali hazırda İngilizce öğreniyor. Ancak Jesus ve yardımcıları genç oyuncuya Portekizce konusunda da yardım ediyor.  

“SANA FUTBOLU ÖĞRETECEĞİM”

Arda Güler’le sık sık konuşan ve “Futbol sadece yetenek değil. Başka şeyler de var, eklemen gerek” diyen Jorge Jesus özellikle topsuz oyun üzerinde duruyor. “Topsuz oyunda hızlı olmayı öğreneceksin. Topsuz oyunda yapman gereken şeyleri öğreteceğim” diyerek genç oyuncuyu sürekli motive ediyor.

@FotoSpor

Haberi paylaş
edithaber (zarahaber58@gmail.com) Websitesi