Havaalanlarında kaos büyüyor – Avrupa Haberleri

Kuzey Ren Vestfalya’nın iki büyük havaalanı Köln-Bonn ve Düsseldorf havaalanları ana baba gününe döndü. Tatile gitmek isteyen binlerce kişi havaalanlarına akın etti. Personel yetersizliğinden dolayı binlerce yolcu uzun kuyruklar oluşturdu. Zaman zaman kuyruğun uzunluğu bir kilometreyi geçti. Her iki havaalanından Türkiye’ye binlerce kişi uçtu. TÜRKİYE’DEN ELEMAN HAVAALANLARINDAKİ personel eksikliği nedeniyle yer hizmetleri çok ağır işledi,..

Yazar : Tarih : Okunma : 0 views Yorum Yap


Kuzey Ren Vestfalya’nın iki büyük havaalanı Köln-Bonn ve Düsseldorf havaalanları ana baba gününe döndü. Tatile gitmek isteyen binlerce kişi havaalanlarına akın etti. Personel yetersizliğinden dolayı binlerce yolcu uzun kuyruklar oluşturdu. Zaman zaman kuyruğun uzunluğu bir kilometreyi geçti. Her iki havaalanından Türkiye’ye binlerce kişi uçtu.

TÜRKİYE’DEN ELEMAN

HAVAALANLARINDAKİ personel eksikliği nedeniyle yer hizmetleri çok ağır işledi, uçaklar gecikmeli kalktı. Yolcular uçağı kaçırdı. Almanya yaşanan kaosu Türkiye’den uzman 2 bin personel getirerek aşmayı planlıyor. Havaalanları Birliği (ADV), Türkiye’den gelecek personelin sektörü rahatlatacağını kaydetti.Source link

Haberi paylaş
edithaber (zarahaber58@gmail.com) Websitesi