Galatasaray’ın William Carvalho transferinde ‘yenge’ sorunu

Orta sahasını deneyimli bir yabancıyla güçlendirmek için kolları sıvayan Galatasaray’da William Carvalho konusunda mali pürüzler ortadan kalkarken, tek sorun Portekizli oyuncunun eşi gibi gözüküyor. Milliyet’in haberine göre, Real Betis’te top koşturan 30 yaşındaki oyuncu için önemli mesafe kaydeden sarı-kırmızılılar, kulübüyle 1 senelik kontratı kalan Carvalho’yu bitirme noktasına getirmişti. Aynı zamanda Fenerbahçe’nin de istediği Carvalho’daki sorunun..

Yazar : Tarih : Okunma : 0 views Yorum Yap


Orta sahasını deneyimli bir yabancıyla güçlendirmek için kolları sıvayan Galatasaray’da William Carvalho konusunda mali pürüzler ortadan kalkarken, tek sorun Portekizli oyuncunun eşi gibi gözüküyor.

Milliyet’in haberine göre, Real Betis’te top koşturan 30 yaşındaki oyuncu için önemli mesafe kaydeden sarı-kırmızılılar, kulübüyle 1 senelik kontratı kalan Carvalho’yu bitirme noktasına getirmişti. Aynı zamanda Fenerbahçe’nin de istediği Carvalho’daki sorunun eşinden kaynaklandığı belirtildi. Tecrübeli oyuncunun 1-2 ay içinde doğum yapması beklenen eşinin İspanya’da kalmak istediği ve bu nedenle Carvalho transferinin şu an için tıkandığı ifade edildi.

SÖZLEŞMESİ UZATILABİLİR

Real Betis’in de talipleri artan tecrübeli oyuncunun sözleşmesini 1 sene daha uzatmak için hazırlık yaptığı belirtildi. İspanyol ekibi, Portekiz Milli Takımı’nın en önemli isimlerinden olan William Carvalho’yu 2018’de 16 milyon Euro karşılığında Sporting’den kadrosuna katmıştı.

JORGE JESUS İLE YENİDEN BULUŞACAK MI?

Portekiz Milli Takımı’nın kampında basın toplantısına katılan William Carvalho açıklamalarda bulunmuştu. Performansı ve Milli Takım’daki hedefleriyle ilgili konuşan 30 yaşındaki orta saha oyuncusuna, Jesus’la Fenerbahçe’de yeniden buluşup buluşmayacağı sorusu yöneltilmişti Carvalho, “Bu konu hakkında şu anda konuşmam doğru olmaz. Çünkü şu anda yapmam gereken, tamamen Portekiz formasıyla çıkacağım maçlara odaklanmak” yanıtını vermişti.Source link

Haberi paylaş
edithaber (zarahaber58@gmail.com) Websitesi