Etkisi herkesi şaşırtacak! Her gün yüzünüzü maden suyuyla yıkarsanız…

Maden suyu, içerisinde bulunan mineraller sayesinde ciltte zararlı olan toksinlerin atılmasını sağlarken aynı zamanda ciltte parlak bir görünüm oluşturmayı da mümkün kılıyor. Bu noktada nasıl bir rutin izlemeniz gerektiğiniz ve maden suyunun faydalarını ayrıntılı bir şekilde bilmekte fayda var. MADEN SUYU İLE CİLT NASIL TEMİZLENİR? Ilık su ile yıkanmış olan yüze, maden suyunu yeteri kadar..

Yazar : Tarih : Okunma : 0 views Yorum Yap


Maden suyu, içerisinde bulunan mineraller sayesinde ciltte zararlı olan toksinlerin atılmasını sağlarken aynı zamanda ciltte parlak bir görünüm oluşturmayı da mümkün kılıyor. Bu noktada nasıl bir rutin izlemeniz gerektiğiniz ve maden suyunun faydalarını ayrıntılı bir şekilde bilmekte fayda var.

MADEN SUYU İLE CİLT NASIL TEMİZLENİR?

Ilık su ile yıkanmış olan yüze, maden suyunu yeteri kadar pamuk üzerine döktükten sonra cildinize nazikçe uygulayın. 10 dakika sonra cildinizi kağıt havlu ile kurulayabilirsiniz.

Maden suyunu buz kalıplarında minik küpler şekilde dondurabilir, ardından her sabah bu buz küplerini cildinize uygulayabilirsiniz. Böylece hem rahat bir kullanım hem de kısa sürede etkisini görebileceğini bu yöntemi deneyebilirsiniz.

Maden suyu aynı zamanda bir maske olarak kullanılabilir. Örneğin; 2 yemek kaşığı kili, 1 yemek kaşığı badem ve 1 su bardağı maden suyu ile macun haline getirdikten sonra cildinize uygulayın ve 20 dakika bekleyin. Bu maske, ciltteki fazla yağın dengelenmesini sağlamasını dışında cildin elastikiyetini de geri kazanmasına yardımcı olur.Source link

Haberi paylaş
edithaber (zarahaber58@gmail.com) Websitesi