En etkileyici taraftar Galatasaray’da @ Mackolik.com

Real Madrid’in Brezilyalı yıldızı Rodrygo, bugüne kadar kendisini en fazla etkileyen rakip takım taraftarının Galatasaray’da olduğunu söyledi. Yeni sezon hazırlıklarına 8 Temmuz’da açacak olan Real Madrid’de Rodrygo ülke basınına açıklamalarda bulundu. ESPN Brezilya’ya konuşan Rodrygo, idolünün Cristiano Ronaldo olduğunu itiraf ederken, birlikte oynadığı en iyi futbolcunun ise Luka Modric olduğunu söyledi. Gelecekte..

Yazar : Tarih : Okunma : 0 views Yorum YapReal Madrid’in Brezilyalı yıldızı Rodrygo, bugüne kadar kendisini en fazla etkileyen rakip takım taraftarının Galatasaray’da olduğunu söyledi.

Yeni sezon hazırlıklarına 8 Temmuz’da açacak olan Real Madrid’de Rodrygo ülke basınına açıklamalarda bulundu.

ESPN Brezilya’ya konuşan Rodrygo, idolünün Cristiano Ronaldo olduğunu itiraf ederken, birlikte oynadığı en iyi futbolcunun ise Luka Modric olduğunu söyledi.

Gelecekte birlikte futbol oynamak istediği oyuncunun ise eski takım arkadaşı Marcelo’nun oğlu Enzo olduğunu dile getiren 21 yaşındaki futbolcu, kendisini en çok zorlayan savunma oyuncusunun ise Jordi Alba olduğunu açıkladı. 

Rodrygo, Cristiano Ronaldo’yu ‘canavar’ olarak tanımlarken, “Seni en çok etkileyen rakip takım taraftarı hangisiydi?” sorusuna ise Galatasaray yanıtını verdi. Source link

Haberi paylaş
edithaber (zarahaber58@gmail.com) Websitesi