Emirates ve Air Canada, Montreal Seferleri ile Ortak Uçuş Anlaşmasını Genişletiyor

Abone Ol 

Emirates, Temmuz ayında Québec’in en büyük şehri Montreal’e hizmet vermeye başlamasının ardından, Air Canada ile ortak uçuş anlaşmasını Montreal seferlerini de kapsayacak şekilde genişlettiğini duyurdu.

Emirates ve Air Canada, Montreal Seferleri ile Ortak Uçuş Anlaşmasını Genişletiyor
Yazar : Tarih : Okunma : 30 views Yorum Yap

Emirates, Temmuz ayında Québec’in en büyük şehri Montreal’e hizmet vermeye başlamasının ardından, Air Canada ile ortak uçuş anlaşmasını Montreal seferlerini de kapsayacak şekilde genişlettiğini duyurdu. Artık Emirates yolcuları, Montreal’in ötesindeki en popüler 11 iç hat uçuş noktası ile Emirates’in geniş uçuş ağındaki noktalar arasında seyahatlerini planlayabilecek ve her iki havayolunun hizmetlerinden tek bir biletle yararlanabilecekler. 

Emirates ve Air Canada arasındaki ortak uçuş anlaşması kapsamında Kanada’daki uçuş noktalarına şimdi Montreal üzerinden 11 uçuş noktası da ekleniyor ve interline anlaşmaları sayesinde bu noktalardan da 69 farklı uçuş noktasına erişilebiliyor. 

Biletler, emirates.com adresinden ve  seyahat acentelerinden satın alınabilir.

Emirates ve Air Canada arasındaki ortak uçuş anlaşması, Kanada’nın en büyük iki şehri üzerinden Halifax, Edmonton, Ottawa ve Calgary gibi uçuş noktalarına kolay bağlantı sağlayarak eğlence veya iş amaçlı seyahat edenlere, aile veya arkadaşlarını ziyaret edenlere esneklik ve seçenekler sunuyor. Emirates yolcuları, Toronto’dan 19 uçuş noktasına ortak uçuş avantajlarından yararlanarak seyahat edebilir ve interline anlaşmalarıyla da 100 noktaya daha uçuş gerçekleştirebilirler. 

Kanada şehirlerinden seyahat eden yolcular, Emirates’in Montreal veya Toronto seferlerini kullanarak havayolunun merkezi olan Dubai üzerinden Asya, Afrika ve Orta Doğu’daki heyecan verici uçuş noktalarına seyahat edebilirler. 

Emirates’in Dubai üzerinden Toronto’ya olan günlük gidiş ve dönüş uçuşları, havayolunun popüler amiral gemisi A380 uçağıyla gerçekleşiyor. Dünyanın en büyük uluslararası havayolu şirketi, diğer geniş gövdeli uçağı Boeing 777 ile Montreal ve Dubai arasında haftada yedi sefer gerçekleştirerek yolculara kolay aktarmalarla global noktalara seyahat imkanı sağlıyor.

Emirates uçuş noktalarına seyahat eden yolcular, tüm seyahatlerini tek bir biletle planlayabilir ve son varış noktasına kadar, havayolunun sunduğu ilave bagaj hakkı ve bagajın son varış noktasına gönderilmesi dahil rahat bir uçuş deneyimi için sağlanan tüm avantajlardan yararlanabilirler.*

Benzer Haberler  Emirates, 2024 ve 2025'te Sürdürülebilir Havacılık Yakıtı tedariki için Neste ile iş birliğini genişletiyor

Ayrıca, Emirates’in yolcu sadakat programı Emirates Skywards üyeleri, bu anlaşma sayesinde her iki havayolunun uçuşlarında mil kazanabilir ve diledikleri gibi kullanabilirler. 

*Bagajın son varış noktasına gönderilmesi hizmeti Kanada dışı seyahatler için geçerlidir. Kanada içerisindeki noktalara uçan uluslararası yolcular, bagajlarını ilk giriş noktasında (Toronto veya Montreal) Kanada gümrüğünden geçirmelidirler.

 

Emirates Hakkında: 

Emirates, dünyayı global merkezi olan Dubai aracılığıyla birbirine bağlayan, dünyanın en hızlı büyüyen havayolu şirketlerinden biridir. Emirates, bugüne kadar 500’ün üzerinde uluslararası ödül kazandı. Modern, verimli ve rahat uçaklarıyla 1987 yılından beri Türkiye’deki yolcularını Dubai üzerinden dünyaya bağlıyor. Emirates, ikonik çift katlı süperjumbo Airbus A380 ve Boeing 777 – 300ER uçakları ile İstanbul Havalimanı’ndan haftada toplam 21 sefer gerçekleştiriyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

edithaber (zarahaber58@gmail.com) Websitesi

İlk yorumu siz yazın