Büyük bir beklenti olduğunu biliyorum @ Mackolik.com

Fenerbahçe’nin yeni transferi attığı imza sonrası açıklamalarda bulundu. Fenerbahçe, geçtiğimiz sezon Fatih Karagümrük forması giyen Emre Mor ile 3 yıllık sözleşme imzaladı.  24 yaşındaki oyuncu sarı-lacivertli ekibe attığı imza sonrası açıklamalarda bulundu. Emre, kendisinden olan beklentilerin farkında olduğunu belirtti. Emre Mor’un açıklamalarından satır başları şöyle; “Fenerbahçe gibi büyük bir kulüpte..

Yazar : Tarih : Okunma : 0 views Yorum YapFenerbahçe’nin yeni transferi attığı imza sonrası açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe, geçtiğimiz sezon Fatih Karagümrük forması giyen Emre Mor ile 3 yıllık sözleşme imzaladı. 

24 yaşındaki oyuncu sarı-lacivertli ekibe attığı imza sonrası açıklamalarda bulundu. Emre, kendisinden olan beklentilerin farkında olduğunu belirtti.

Emre Mor’un açıklamalarından satır başları şöyle;

“Fenerbahçe gibi büyük bir kulüpte olduğum için çok mutlu ve gururluyum. Burada başarılı olmak istiyorum. Taraftarımıza şunu söyleyebilirim, elimden gelenin en iyisini yapacağım. Benden büyük bir beklenti olduğunu biliyorum. Ben kendimi tanıyorum ve buna hazırım.”

“Ben birkaç gündür buradayım ama Jorge Jesus sert biri görünse bile çok iyi bir insan. Taktik ve teknik anlamda ne yaptığını biliyor. Yapılan toplantılarda şimdiden çok şey öğrendim.”

“Genç yaşta performansınız yukarıya çıktığında, bazen sevdiğiniz işi yaptığınızı unutabiliyorsunuz. Geçen sezon, benim için çok önemliydi. Artık her rekabete hazırım.”

“Volkan Demirel hoca geldikten sonra yaptığımız ilk toplantıda bana sezon sonunda Fenerbahçe’ye gideceğimi söyledi. Bana bu doğrultuda inanılmaz yardımcı oldu. Onu tanıdığım için çok mutluyum. Çok iyi bir insan.”Source link

Haberi paylaş
edithaber (zarahaber58@gmail.com) Websitesi