Beşiktaş’ta hedef Tayfur Bingöl @ Mackolik.com

Beşiktaş, Aytemiz Alanyaspor?un başarılı sol kanat oyuncusu Tayfur Bingöl?ü renklerine bağlamak için düğmeye bastı. Milliyet’in haberine göre Eintracht Frankfurt’la anlaşan Rıdvan Yılmaz’ın boşluğunu Altay’dan Kazımcan Karataş’la doldurmak isteyen ancak bu hedefine ulaşamayan Beşiktaş rotasını Tayfur Bingöl’e çevirdi. Siyah-beyazlılar ile Alanyaspor arasındaki resmi görüşmeler bu hafta başlayacak. Akdeniz ekibinin yüksek bir bonservis istemesi halinde turuncu-yeşillilere paranın..

Beşiktaş’ta hedef Tayfur Bingöl @ Mackolik.com
Yazar : Tarih : Okunma : 0 views Yorum YapBeşiktaş, Aytemiz Alanyaspor?un başarılı sol kanat oyuncusu Tayfur Bingöl?ü renklerine bağlamak için düğmeye bastı.

Milliyet’in haberine göre Eintracht Frankfurt’la anlaşan Rıdvan Yılmaz’ın boşluğunu Altay’dan Kazımcan Karataş’la doldurmak isteyen ancak bu hedefine ulaşamayan Beşiktaş rotasını Tayfur Bingöl’e çevirdi.

Siyah-beyazlılar ile Alanyaspor arasındaki resmi görüşmeler bu hafta başlayacak. Akdeniz ekibinin yüksek bir bonservis istemesi halinde turuncu-yeşillilere paranın yanı sıra oyuncu takası teklif edilecek.

Beşiktaş’ın 29 yaşındaki Tayfur’la her konuda anlaştığı aktarıldı. Deneyimli oyuncunun siyah-beyazlı formayı giymeyi çok istediği de vurgulandı.
Source link

Haberi paylaş
edithaber (zarahaber58@gmail.com) Websitesi