Başkan Altay: “Adana Çevre Yolu Sedirler Köprülü Kavşağı Şehrimize Hayırlı Olsun”

Abone Ol 

Konya Büyükşehir Belediyesi Başkanı Uğur İbrahim Altay, yapımında son aşamaya gelinen Adana Çevre Yolu Sedirler Köprülü Kavşağı’nın alt geçidini trafiğe açtı.

Başkan Altay: “Adana Çevre Yolu Sedirler Köprülü Kavşağı Şehrimize Hayırlı Olsun”
Yazar : Tarih : Okunma : 34 views Yorum Yap

BAŞKAN ALTAY: “ADANA ÇEVRE YOLU SEDİRLER KÖPRÜLÜ KAVŞAĞI ŞEHRİMİZE HAYIRLI OLSUN”

 

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Büyükşehir Belediyesi tarafından şehre kazandırılacak Adana Çevre Yolu Sedirler Köprülü Kavşağı’nın alt geçidini trafiğe açtı. Başkan Altay, “Fiilen ilk araç geçişini yaparak alt geçidi trafiğe açmış oluyoruz. Bariyerleriyle, asfaltıyla, ışıklandırmasıyla Konya’mıza yakışan bir eser oldu. Şehrimize hayırlı olsun” dedi.


Konya Büyükşehir Belediyesi Başkanı Uğur İbrahim Altay, yapımında son aşamaya gelinen Adana Çevre Yolu Sedirler Köprülü Kavşağı’nın alt geçidini trafiğe açtı.

Köprülü kavşağın alt geçit bölümünde makam aracıyla ilk sürüşü gerçekleştiren Başkan Altay, Konya trafiğini rahatlatma adına Adana Çevre Yolu Sedirler Köprülü Kavşağı’nın büyük önem taşıdığını ifade etti.

Yapımı devam eden 4 köprülü kavşaktaki çalışmaların da aralıksız devam ettiğini kaydeden Başkan Altay, köprülü kavşaktaki çalışmaların diğer kavşaklardan daha önde olduğunu belirterek, şu değerlendirmelerde bulundu:

“KONYA’MIZA YAKIŞAN BİR ESER OLDU”

“Buranın inşaatında artık son aşamaya geldik. Fiilen ilk araç geçişini yaparak trafiğe açmış oluyoruz. Şehrimize hayırlı olsun. Emeği geçen arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bariyerleriyle, asfaltıyla, ışıklandırmasıyla Konya’mıza yakışan bir eser oldu. İyi günlerde kullanılmasını temenni ediyorum. İnşallah yılsonuna kadar da tamamlayıp, üst kısımdaki trafiği de açarak, şehrimizin hizmetine sunmuş olacağız. Bunun için ekiplerimiz yoğun bir şekilde çalışmaya devam ediyor. Toplam 1 milyar liralık bir yatırımla gerçekleştirdiğimiz köprülü kavşaklar, Konya trafiğinin rahatlamasına vesile olacak inşallah. Çalışan arkadaşlarımız çok gayretli bir çaba ortaya koydular ve şu an itibariyle artık finali görmeye çok yaklaşmış olduk. Darısı, inşaatı devam eden diğer köprülü kavşaklarımızın başına olsun.” 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Benzer Haberler  Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, AK Parti Nevşehir Milletvekili Adayı Mustafa Rauf Yanar Pazar Esnafını Ziyaret Etti
edithaber (zarahaber58@gmail.com) Websitesi

İlk yorumu siz yazın