Ahmet Nur Çebi’den Weghorst müjdesi @ Mackolik.com

Beşiktaş başkanı, Hollandalı golcünün transferini 2-3 gün içerisinde neticelendireceklerini belirtti. Yeni sezon çalışmalarına bugün başlayan Beşiktaş’ta başkan Ahmet Nur Çebi, antrenman öncesi açıklamalarda bulundu. Çebi, listedeki isimlerden Wout Weghorst transferinin bitmek üzere olduğunu belirterek, “Çok uzayacağını sanmıyorum. 2-3 gün içinde bitmesi lazım. Kararı olumlu gözüküyor. Şu anda kulübüyle uğraşıyoruz. Muleka da listemizdeki..

Ahmet Nur Çebi’den Weghorst müjdesi @ Mackolik.com
Yazar : Tarih : Okunma : 0 views Yorum YapBeşiktaş başkanı, Hollandalı golcünün transferini 2-3 gün içerisinde neticelendireceklerini belirtti.

Yeni sezon çalışmalarına bugün başlayan Beşiktaş’ta başkan Ahmet Nur Çebi, antrenman öncesi açıklamalarda bulundu.

Çebi, listedeki isimlerden Wout Weghorst transferinin bitmek üzere olduğunu belirterek, “Çok uzayacağını sanmıyorum. 2-3 gün içinde bitmesi lazım. Kararı olumlu gözüküyor. Şu anda kulübüyle uğraşıyoruz. Muleka da listemizdeki isimlerden bir tanesi ama Weghorst şu anda daha önde ve önceliğimiz onda. Cenk (Tosun) için kapımız her zaman açık. Her zaman için çözebileceğimiz bir konu olarak gözüküyor. Kendisi de istekli ama her şeyin bir aması var.” değerlendirmesinde bulundu.

Sol bek için arayışlarının devam ettiğini anlatan başkan Çebi, “Transfer yapmak istediğimiz kişiler var ama ismini açıklamayacağım. Tayfur Bingöl de bir alternatif. Aklınıza gelenleri alt alta yazın. Onların hepsi olabilir.” açıklamasını yaptı. Çebi, Eintracht Frankfurt’a transferi gündemde olan Rıdvan Yılmaz’ın durumu için ise Alman ekibiyle görüşmelerin devam ettiğini sözlerine ekledi.

Deneyimli başkan, Galatasaray’a transfer olan Abdülkerim Bardakcı’dan ekonomik yapılarına uymadığı için vazgeçtiklerini söyledi. Çebi, “Ekonomimize uymayan hiçbir şeyi yapmayacağımızı baştan beri söyledim. Benim yönetim tarzım bu. Başarılı bir transfer, ekonomisi ile beraber yapılabilmişse başarılıdır. Yoksa kim neyi isterse verdiğiniz zaman, transferi herkes yapabilir. Kağıda imza atıyorsunuz, milyonlarca lira ödüyorsunuz ve o insanlar size geliyorlar. Bu bir başarı değil. Bunu minimize ediyorsanız, takım bütçesiyle dengeli halde yapıyorsanız, o transfer iyi bir transferdir.” diye konuştu.Source link

Haberi paylaş
edithaber (zarahaber58@gmail.com) Websitesi