AEK Larnaca’dan gözdağı: “Fenerbahçe’ye kafa tutacağız”

AEK Larnaka Sözcüsü: “Kiev maçında Avrupa’da her rakibin gözünün içine bakacağımızı kanıtladık. İstanbul’da bizi bir cehennem bekliyor ama bu motivasyonumuzu artırıyor.” B Grubu’nda averajla ikinci sırada bulunan temsilcimiz Fenerbahçe yarın Kıbrıs Rum Kesimi takımı AEK Larnaka’yı konuk edecek. Rum ekibi maç öncesi Şükrü Saracoğlu Stadı’nda kendilerini bekleyen atmosferden endişe duyduğunu gizlemiyor. Sport FM’e konuşan basın..

Yazar : Tarih : Okunma : 3 views Yorum Yap

AEK Larnaka Sözcüsü: “Kiev maçında Avrupa’da her rakibin gözünün içine bakacağımızı kanıtladık. İstanbul’da bizi bir cehennem bekliyor ama bu motivasyonumuzu artırıyor.”

t25_aek-larnacadan-sari-laciv-235-1024x575 AEK Larnaca'dan gözdağı: "Fenerbahçe'ye kafa tutacağız"

B Grubu’nda averajla ikinci sırada bulunan temsilcimiz Fenerbahçe yarın Kıbrıs Rum Kesimi takımı AEK Larnaka’yı konuk edecek. Rum ekibi maç öncesi Şükrü Saracoğlu Stadı’nda kendilerini bekleyen atmosferden endişe duyduğunu gizlemiyor. Sport FM’e konuşan basın temsilcisi Kyriakos Dimitriou grupta ilk maçı deplasmanda D.Kiev’e karşı 1-0 kazandıklarını, geçen hafta da Anorthosis’e karşı ligde 4-0 galip geldiklerini belirterek, şu açıklamayı yaptı:

FİNAL DEĞERİNDE MAÇ

“Böyle farklı skorla kazanmak memnuniyet verici. Amacımız kazanan bir takım olmaya devam etmek. Bizim için İstanbul’daki maç final değerinde. Fenerbahçe’ye karşı tarihi bir maça çıkacağız. Sıcak bir atmosferde ve çok çok daha büyük bütçeli bir takıma karşı oynayacağız. Kiev maçında Avrupa’da her rakibin gözünün içine bakacağımızı kanıtladık. Bunu Perşembe günü de yapacağız. Pek çok özelliği olan zor bir maç. Ama biz bu şartlara alışığız ve iyi bir sonuç potansiyeline sahibiz. F.Bahçe’nin evinde bizi bir cehennem bekliyor. Bu aynı zamanda bir motivasyon da sağlıyor.

Haberi paylaş
edithaber (zarahaber58@gmail.com) Websitesi