Abdülkerim Bardakcı imzayı atıyor @ Mackolik.com

Fenerbahçe’nin ezeli rakiplerinin elinden kaptığı Abdülkerim Bardakcı?nın bu hafta imza için İstanbul’a geleceği iddia edildi. Fanatik’in haberine göre Sarı-Lacivertliler’in bu sezonki 3. transferi Abdülkerim Bardakcı olacak.  Fenerbahçe; Galatasaray, Beşiktaş ve Trabzonspor’un da ilgilendiği başarılı stoper için Konyaspor ile her konuda anlaşmaya varmış, oyuncuyla yapılan görüşmelerde de sona gelmişti. Sarı-Lacivertliler bu transfer için Konyaspor’a toplamda 3.4 milyon euro..

Yazar : Tarih : Okunma : 1 views Yorum YapFenerbahçe’nin ezeli rakiplerinin elinden kaptığı Abdülkerim Bardakcı?nın bu hafta imza için İstanbul’a geleceği iddia edildi.

Fanatik’in haberine göre Sarı-Lacivertliler’in bu sezonki 3. transferi Abdülkerim Bardakcı olacak. 

Fenerbahçe; Galatasaray, Beşiktaş ve Trabzonspor’un da ilgilendiği başarılı stoper için Konyaspor ile her konuda anlaşmaya varmış, oyuncuyla yapılan görüşmelerde de sona gelmişti.

Sarı-Lacivertliler bu transfer için Konyaspor’a toplamda 3.4 milyon euro ödeyecek. Ancak bunun 2.8 milyon euro’su peşin olacak. Kalan 600 bin euro ise lig şampiyonluğu, Şampiyonlar Ligi’ne katılım (bir sonraki sezon), Türkiye Kupası’nın kazanılması gibi şartlarla bonus olarak ödenecek.

Eşyalarını topluyor

Fenerbahçe’nin Abdülkerim Bardakcı ile yaptığı anlaşmanın şartları da netlik kazandı. Konyaspor’da senelik 5 milyon TL alan yıldız futbolcu, Sarı-Lacivertliler’den 750 bin euro (13.7 milyon TL) kazanacak. Anlaşma 4 yıllık olacak.

Abdülkerim’in Konya’daki eşyalarını toplamaya başladığı, bu hafta İstanbul’a gelerek kendisini Sarı-Lacivertli renklere bağlayacak sözleşmeye imza atacağı kaydedildi.Source link

Haberi paylaş
edithaber (zarahaber58@gmail.com) Websitesi